Oblíbené - Favorites - www.oblibene.cz

e-mail: info@czechproduct.cz, web: www.czechproduct.cz

Oblibene - Favorites
Počet stránek : 1 2 3

Díky sponzorům děti z domova bruslí i lyžují

Krásná příroda v okolí je jednou z nedocenitelných výhod Dětského domova Jeseník. Vycházky a výlety do okolí, ať pěšky či na kole, jsou vítaným zpestřením života v dětském domově. Díky sponzorům, evropským dotacím a podpoře veřejnosti se však děti mohou věnovat i rekreačním sportům vyžadujícím náročnější vybavení. Sportování je pro ně výbornou příležitostí k začlenění do běžného života a k setkávání s vrstevníky z „normálních“ rodin.

 Zobrazit celý text

Ochrana zboží na cestách i při skladování

Spolehlivou ochranu zboží při přepravě zajistí chladicí transportní zařízení. Vyberte si řešení u firmy Tomáš Černík, která se specializuje na špičkové produkty amerického výrobce Carrier. V nabídce jsou také chladicí boxy a chladicí technologie. 

 Zobrazit celý text

Kovovýroba s pomocí nejmodernějších technologií

Bohaté zkušenosti v oboru a nejmodernější technologie jsou devizou jesenické společnosti KONRADT s. r. o., která se specializuje na obrábění, tepelnou úpravu a broušení kovů. Svým zákazníkům nabízí již od roku 1998 výrobu kovových dílů a komponentů pro různá průmyslová odvětví.

 Zobrazit celý text

Pohřební služba s historií

Již dvaadvacet let působí na trhu společnost Memory In Memory, s. r. o., která zajišťuje pohřební služby v Ústí nad Labem a okolí. Pozůstalým poskytuje kompletní servis od převozu zesnulého přes zajištění formalit a písemností až po důstojné rozloučení a zajištění místa posledního odpočinku. Všestranné služby, spolehlivost a empatické jednání ulehčují pozůstalým chvíle, kdy se musí rozloučit s milovaným členem rodiny.

 Zobrazit celý text

Zdravý návrat k tradici

Naše planeta je na prahu jedenadvacátého století fascinována téměř posvátným slovem pokrok a inovace. Jsme fascinováni možnostmi současných technologií, jsme pyšní na svá vítězství nad přírodou. Existují však oblasti lidské činnosti, kterým jednoznačně prospívá pokora a úcta k přírodním zákonům. 

 Zobrazit celý text

Chcete, aby váš náklad dorazil včas a v pořádku?

Existují různá kritéria, podle kterých lze vybírat mezinárodní autodopravu. Spolehlivost, rychlost, cena, efektivita dopravy, zkušenosti dopravce, vybavenost vozového parku, směry dopravy a nabídka doplňkových služeb jsou jen některé z nich. 

 Zobrazit celý text

KOVOVÝROBA - Poselství doby železné

Od doby, kdy se první kadlub naplnil žhnoucí tekutou hmotou roztaveného železa, uplynuly tisíce let. Znamená to, že technologie i materiál patří dávno do starého železa? Naopak! Kov byl letitou zkušeností přiveden k ušlechtilosti a jakosti, pracovní postupy letitou praxí dosáhly hranice dokonalosti. Kdysi tvrdohlavé a nepoddajné železo s nevyzpytatelnými vrtochy komplikujícími zpracování je dnes v rukou dobrého pána poslušné jako beránek. I tvrdošíjná a z vlastní podstaty vzdorná ocel pod tlakem řemeslné zručnosti krotne a bezvýhradně plní nejnáročnější příkazy.

 Zobrazit celý text

Nemůžete najít práci? Zkuste rekvalifikaci

Problémy s hledáním zaměstnání se dají řešit různými způsoby. Jedním z nich jsou rekvalifikační kurzy, jejichž oblíbenost stále roste. Jen za loňský rok 2009 úspěšně dokončilo rekvalifikaci bezmála 40 000 lidí. V dnešním článku se dozvíte, co tyto kurzy naučí a proč se vůbec vyplatí.
 

 Zobrazit celý text

Kde sehnat převoz stavebního materiálu

Češi jsou národem kutilů a všeumělů. V Evropské unii byste těžko hledali zemi, kde by stálo více novějších domů, chat a chalup, které si lidé postavili vlastníma rukama. Češi jsou zkrátka šikovní a pomáhá jim to ušetřit spoustu peněz. Hodně věcí lze udělat ručně. Pro převoz stavebního materiálu je ovšem nezbytné zajistit nákladní autodopravu.
 

 Zobrazit celý text

Přemýšlíte nad koupí nemovitosti v konkrétní lokalitě?

Najít vysněný dům, byt nebo pozemek v určitém regionu není vůbec snadné. Pokud se vám nechce procházet stovky nabídek, je na čase prozkoumat nemovitosti od některé z lokálních realitek. Tyto firmy se totiž zabývají jen určitým regionem. Díky tomu snadno najdete bydlení či kanceláře v místě, které je pro vás atraktivní.
 

 Zobrazit celý text
Počet stránek : 1 2 3
 
Full e-shop - Czech Republic, e-mail: info@czechproduct.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu