Oblíbené - Favorites - www.oblibene.cz

e-mail: info@czechproduct.cz, web: www.czechproduct.cz

Oblibene - Favorites
Počet stránek : 1 2

Díky sponzorům děti z domova bruslí i lyžují

Krásná příroda v okolí je jednou z nedocenitelných výhod Dětského domova Jeseník. Vycházky a výlety do okolí, ať pěšky či na kole, jsou vítaným zpestřením života v dětském domově. Díky sponzorům, evropským dotacím a podpoře veřejnosti se však děti mohou věnovat i rekreačním sportům vyžadujícím náročnější vybavení. Sportování je pro ně výbornou příležitostí k začlenění do běžného života a k setkávání s vrstevníky z „normálních“ rodin.

 Zobrazit celý text

E-shop Andrea Simone vsadil na italskou krásu

Luxusní značkové povlečení a další bytový textil nabízí internetový butik Andrea Simone – Italian design. Široký sortiment kvalitního povlečení z moderních materiálů uspokojí i nejnáročnější zákazníky. 

 Zobrazit celý text

Ochrana zboží na cestách i při skladování

Spolehlivou ochranu zboží při přepravě zajistí chladicí transportní zařízení. Vyberte si řešení u firmy Tomáš Černík, která se specializuje na špičkové produkty amerického výrobce Carrier. V nabídce jsou také chladicí boxy a chladicí technologie. 

 Zobrazit celý text

Podlahovou krytinu vybírejte pečlivě

Podlahové krytiny podtrhují vzhled interiéru domu či bytu a podílejí se na příjemném pocitu z bydlení, což platí i pro venkovní podlahy a terasy. Při nákupu podlahových krytin je proto vhodné poradit se s odborníky a vybrat si podlahu nejen podle vzhledu, ale také jejích podle vlastností. S výběrem i montáží podlahové krtiny svým zákazníkům v Olomouci a okolí již téměř dvacet let radí společnost MAPETO podlahy s. r. o., specialista na maloobchod a velkoobchod s podlahovými krytinami. 

 Zobrazit celý text

Zámečnictví Brno – ploty, brány aj.

Brněnská firma Davson se již od roku 1998 specializuje na ploty a brány. Sama brány a ploty vyrábí, ale hlavně provádí odbornou montáž veškerého oplocení i všech typů bran (klasické, atypické, pojezdové, dvoukřídlé aj.). Kromě toho nabízí i jiné zámečnické práce a další související služby – např. podezdívky, okapové chodníky, opěrné zdi, pokládka zámkové dlažby aj. Zámečnická firma Davson sídlí v Brně, zakázky realizuje v širokém okolí. 

 Zobrazit celý text

Spolehlivá firma pro vaši střechu – pokrývači, klempíři, tesaři

Jak by měla vypadat ideální pokrývačská firma? Kromě kvalitně odvedené práce by měla splnit i několik dalších podmínek:

  • Dodržet dohodnutý termin. Základem spolehlivosti a dobrého jména firmy je dodržování dohodnutých termínů.
  • Dodržet stanovený rozpočet. Každý zákazník chce slyšet reálné náklady hned na začátku a vyhnou se tak skrytým nákladům a přehnaným vicepracím.
  • Otevřená a férová komunikace. V průběhu zakázky je potřeba upřímně a otevřeně komunikovat s klientem o všech problémech, které mohou nastat. 
 Zobrazit celý text

Hekera s.r.o – plastové výrobky na míru

Společnost Hekera s.r.o. vyrábí speciální plastové výrobky. Dlouhá léta sama výrobky vyvíjí a zaměřuje se na konkrétní oblasti. Nejčastěji vyrábí plastové výrobky pro laboratoře, pro systémy UPOROL, ULTRA RIB a ULTRA COR, pro opravy potrubí po instalaci nebo také bezpečnostní kryty či speciální vzduchotechniku. Mezi netradiční plastové výrobky patří zátěže pro potápění, schránky na urny, státní znak ČR či cedule s názvy ulic. 

 Zobrazit celý text

Český výrobce dodává kvalitní povlečení

Kvalitní textilní výrobky pro domácnost i hotely dodává český výrobce B.E.S. – Petrovice. Povlečení, prostěradla, ručníky, osušky, deky, polštářky a další textilní produkty vynikají kvalitou materiálu, precizním zpracováním, dlouhou životností, nápaditým designem a zákazníky potěší nízkými cenami. 

 Zobrazit celý text

Kovovýroba s pomocí nejmodernějších technologií

Bohaté zkušenosti v oboru a nejmodernější technologie jsou devizou jesenické společnosti KONRADT s. r. o., která se specializuje na obrábění, tepelnou úpravu a broušení kovů. Svým zákazníkům nabízí již od roku 1998 výrobu kovových dílů a komponentů pro různá průmyslová odvětví.

 Zobrazit celý text

Pohřební služba s historií

Již dvaadvacet let působí na trhu společnost Memory In Memory, s. r. o., která zajišťuje pohřební služby v Ústí nad Labem a okolí. Pozůstalým poskytuje kompletní servis od převozu zesnulého přes zajištění formalit a písemností až po důstojné rozloučení a zajištění místa posledního odpočinku. Všestranné služby, spolehlivost a empatické jednání ulehčují pozůstalým chvíle, kdy se musí rozloučit s milovaným členem rodiny.

 Zobrazit celý text
Počet stránek : 1 2
 
Full e-shop - Czech Republic, e-mail: info@czechproduct.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu