Oblíbené - Favorites - www.oblibene.cz

e-mail: info@czechproduct.cz, web: www.czechproduct.cz

Oblibene - Favorites

Otázky a odpovědi - F.A.Q. - Oblibene.cz

1) Proč vůbec vznikl?
Díky neustále se zvyšující konkurenci na internetu jsme se rozhodli pomoci našim klientům s propagací a vyhledatelností jejich stránek.

2) Pro koho je určen?
Tento portál je určen pro klienty firmy Czechproduct.cz. Chceme se totiž o naše klienty starat, pečovat o ně, jednoduše nám není jedno, jak jejich prezentace v celkovém hodnocení internetových stránek dopadají.

3) Jak v něm můžu mít zápis své firmy?
Úplně jednoduše – stačí být naším klientem. Do této databáze přidáváme postupně odkazy na všechny internetové stránky, které spravujeme.

4) Jaké stránky zde najdete?
Naši klienti jsou velmi různorodí. Někteří jsou stále spokojeni se svými statickými stránkami, jiní jdou více s dobou a přešli na stránky dynamické (redakční systém CMS), někteří šli ještě dál a v rámci internetu i prodávají své výrobky (E-shop).
Dalším kritériem je samozřejmě obsah stránek. Na první pohled poznáte stránky, se kterými klient pracuje, pravidelně je aktualizuje, zajímá se o optimalizaci a vyhledatelnost své prezentace. My jsme připraveni pomoci s těmito aspekty všem klientům, kteří o to budou mít zájem.

5)Má katalog nějaké výhody?
Jelikož se svými klienty aktivně spolupracujeme a jsme s nimi v kontaktu, znamená to, že tento katalog v sobě soustřeďuje kvalitní a aktuální weby. Nenajdete mezi nimi například firmu, která ukončila svou činnost již před několika lety.

6) Koho a jak mám kontaktovat, pokud mě tento katalog zaujal?
Pokud Vás portál zaujal, podívejte se na naše stránky www.czechproduct.cz, kde naleznete popisy produktů, které nabízíme. Můžete zde také zhlédnout ukázky již vytvořených www prezentací.
 

Kontakt na nás:

Czechproduct.cz s.r.o.
Lipovská 95, Jeseník 790 01
IC: 63321912, DIC: CZ63321912
E-mail: info@czechproduct.cz
tel.: 584 411 060, mob.: 777 066 281
http://www.czechproduct.cz
http://podpora.czechproduct.cz

7) Kam můžu zaslat své připomínky a nápady ohledně katalogu?
Všechny Vaše připomínky, nápady i názory velmi přivítáme. Můžete nám je zasílat na e-mail info@czechproduct.cz.
 

 
Full e-shop - Czech Republic, e-mail: info@czechproduct.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu