Oblíbené - Favorites - www.oblibene.cz

e-mail: info@czechproduct.cz, web: www.czechproduct.cz

Oblibene - Favorites

Autodíly Škoda

Sháníte kvalitní autodíly pro Škodovku? Jestli jste z Prahy nebo blízkého okolí, využijte nabídku Škoda Benešov. Tato firma se specializuje na značku Škoda již přes 20 let a v jejích obchodech (Benešov, Jílové u Prahy) naleznete všechny autodíly na všechny typy aut Škoda. A nejen náhradní díly, ale také doplňky, baterie, autopříslušenství apod. Přehledně si vše můžete prohlédnout na těchto webových stránkách.

 Zobrazit celý text

Zakázková výroba strojů a jejich částí

Když hledáte odborníky na výrobu strojů nebo jejich komponent, vyplatí se oslovit zkušeného dodavatele. Získáte tak záruku nejvyšší kvality zpracování a výhodné cenové podmínky. Mezi prověřené výrobce částí strojů patří i naše firma INOS-SERVIS s.r.o.
 

 Zobrazit celý text

Prášková lakovna – kvalitní povrchová úprava

Většina standardních výrobků z oceli potřebuje kvalitní povrchovou úpravu, která ochrání ocel před rzí a zároveň vdechne produktu skvělý vzhled. Pro tento účel se nejlépe osvědčilo lakování v práškových lakovnách. Tímto způsobem nanesený lak je velmi odolný a dlouho vydrží. V práškové lakovně se výrobky nejen lakují, ale také se provádí jejich pečlivé odmaštění, případně čistění tryskáním, což zaručí správné přilnutí laku a jeho vysokou odolnost. 

 Zobrazit celý text

Co způsobil pan Pascal

Tlak vyvolaný vnější silou v kapalině je ve všech místech a ve všech směrech stejný. Zdánlivě jednoduchý fyzikální zákon vyjádřený jednoduchou větou… Ovšem důsledky této geniální pravdy jsou nedozírné. Při vší úctě k objeviteli – pan Pascal mohl mnohé tušit a předvídat, ale domyslet všechny možnosti využití zákona o tlaku v kapalinách by pravděpodobně nedokázal.
 

 Zobrazit celý text

Kymco – motorky, skútry a čtyřkolky z Dálného východu

Tchajwanská značka Kymco úspěšně vyrábí motocykly, skútry a čtyřkolky již desítky let. Původně byla tato společnost založena s cílem dodávat součástky pro Hondu. V současnosti patří Kymco mezi největší výrobce motocyklů, skútrů a čtyřkolek na světě.
 

 Zobrazit celý text

Vyplatí se elektrické pece na zakázku?

Průmyslové a laboratorní elektrické pece nacházejí využití v mnoha provozech. Při jejich pořizování řeší majitelé firem pochopitelně i jejich cenu. Vyplatí se koupit sériově vyráběné, nebo použité elektrické pece, nebo je výhodnější nechat si je vyrobit na míru? Zakázková výroba elektrických pecí se vyplatí z několika důvodů.

 Zobrazit celý text
 
Full e-shop - Czech Republic, e-mail: info@czechproduct.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu