Oblíbené - Favorites - www.oblibene.cz

e-mail: info@czechproduct.cz, web: www.czechproduct.cz

Oblibene - Favorites
Počet stránek : 1 2

E-shop Andrea Simone vsadil na italskou krásu

Luxusní značkové povlečení a další bytový textil nabízí internetový butik Andrea Simone – Italian design. Široký sortiment kvalitního povlečení z moderních materiálů uspokojí i nejnáročnější zákazníky. 

 Zobrazit celý text

Hekera s.r.o – plastové výrobky na míru

Společnost Hekera s.r.o. vyrábí speciální plastové výrobky. Dlouhá léta sama výrobky vyvíjí a zaměřuje se na konkrétní oblasti. Nejčastěji vyrábí plastové výrobky pro laboratoře, pro systémy UPOROL, ULTRA RIB a ULTRA COR, pro opravy potrubí po instalaci nebo také bezpečnostní kryty či speciální vzduchotechniku. Mezi netradiční plastové výrobky patří zátěže pro potápění, schránky na urny, státní znak ČR či cedule s názvy ulic. 

 Zobrazit celý text

Český výrobce dodává kvalitní povlečení

Kvalitní textilní výrobky pro domácnost i hotely dodává český výrobce B.E.S. – Petrovice. Povlečení, prostěradla, ručníky, osušky, deky, polštářky a další textilní produkty vynikají kvalitou materiálu, precizním zpracováním, dlouhou životností, nápaditým designem a zákazníky potěší nízkými cenami. 

 Zobrazit celý text

Pamatujete si socialistická povlečení?

Koupit něco výjimečného bylo v dobách socialismu takřka nemožné. Výjimku netvořilo ani povlečení. Pokud jste nocovali u příbuzných nebo kamarádů, měli jste velkou šanci na to, že budete spát pod peřinou, která má stejné povlečení, jako ta vaše. Vzpomenete si na konkrétní vzory?

 Zobrazit celý text

Čerstvé cukrářské výrobky bez chemie

Víte o tom, že spousta cukrářských výrobků obsahuje chemické konzervanty? Dorty, zákusky, koláče a podobné cukrovinky často nejsou opatřené etiketou, která by vám prozradila, co všechno cukrářské výrobky obsahují. Jak se tedy vyhnout chemickým přísadám v dortech a koláčích?
 

 Zobrazit celý text

Kuchyň a jídelna Vašeho bytu

Ve Vašem bytě či domu jsou kuchyň a jídelna mnohdy dvě oddělené místnosti, které plní svoji funkci samostatně. Z hlediska úspory místa a praktických aspektů podávání jídla je však stále více trendem prosazovat spojení kuchyně a jídelny v jednu místnost.

 Zobrazit celý text

Nábytek z e-shopu získává oblibu

Lidé již nehledají na internetu pouze informace o počasí, ale stále více jej využívají jako velký obchodní dům. Není se čemu divit. Jen stěží lze navštívit tolik obchodů, a přitom zůstat v pohodlí domova, nebo kanceláře. Čím dál častěji lidé nakupují věci, které by dříve na internetu nekoupili. Jedním takovým příkladem je nábytek. Znáte výhody nákupu nábytku na internetu?

 Zobrazit celý text

Jak ušetřit za dřevěné palety

Dřevěné Europalety jsou důvěrně známé každému, kdo obchoduje se zbožím na nich přepravovaným. Všichni takoví obchodníci dobře vědí, že nákup nových dřevěných palet není levnou záležitostí. Snížení nákladů lze přitom docílit velice snadno – nákupem použitých Europalet. Nejenže ušetříte peníze, ale také životní prostředí.

 Zobrazit celý text

Zámková dlažba – snadná cesta k pěknému chodníku

Zámková dlažba se stále těší velké přízni lidí, kteří upravují okolí svého domu a požadují pevný a bezúdržbový povrch. Zámková dlažba se snadno pokládá, lze ji kdykoliv v libovolném místě rozebrat a nepotřebuje náročnou údržbu. Navíc skvěle obstojí i v náročnějších klimatických podmínkách.

 Zobrazit celý text

Nákup nábytku v e-shopu? Jde to bez rizika.

Objem zboží prodaného prostřednictvím internetu stále stoupá. Zákazníci oceňují ušetřený čas a často i peníze. Většina lidí už dobře pozná, který prodejce je důvěryhodný a zavedené kamenné obchody proto na internet vstupují ve větší míře. Získáváte tak příležitost k bezpečnému nákupu nábytku, včetně sedacích souprav.

 Zobrazit celý text
Počet stránek : 1 2
 
Full e-shop - Czech Republic, e-mail: info@czechproduct.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu