Oblíbené - Favorites - www.oblibene.cz

e-mail: info@czechproduct.cz, web: www.czechproduct.cz

Oblibene - Favorites
Počet stránek : 1 2 3

Podlahovou krytinu vybírejte pečlivě

Podlahové krytiny podtrhují vzhled interiéru domu či bytu a podílejí se na příjemném pocitu z bydlení, což platí i pro venkovní podlahy a terasy. Při nákupu podlahových krytin je proto vhodné poradit se s odborníky a vybrat si podlahu nejen podle vzhledu, ale také jejích podle vlastností. S výběrem i montáží podlahové krtiny svým zákazníkům v Olomouci a okolí již téměř dvacet let radí společnost MAPETO podlahy s. r. o., specialista na maloobchod a velkoobchod s podlahovými krytinami. 

 Zobrazit celý text

Zámečnictví Brno – ploty, brány aj.

Brněnská firma Davson se již od roku 1998 specializuje na ploty a brány. Sama brány a ploty vyrábí, ale hlavně provádí odbornou montáž veškerého oplocení i všech typů bran (klasické, atypické, pojezdové, dvoukřídlé aj.). Kromě toho nabízí i jiné zámečnické práce a další související služby – např. podezdívky, okapové chodníky, opěrné zdi, pokládka zámkové dlažby aj. Zámečnická firma Davson sídlí v Brně, zakázky realizuje v širokém okolí. 

 Zobrazit celý text

Spolehlivá firma pro vaši střechu – pokrývači, klempíři, tesaři

Jak by měla vypadat ideální pokrývačská firma? Kromě kvalitně odvedené práce by měla splnit i několik dalších podmínek:

  • Dodržet dohodnutý termin. Základem spolehlivosti a dobrého jména firmy je dodržování dohodnutých termínů.
  • Dodržet stanovený rozpočet. Každý zákazník chce slyšet reálné náklady hned na začátku a vyhnou se tak skrytým nákladům a přehnaným vicepracím.
  • Otevřená a férová komunikace. V průběhu zakázky je potřeba upřímně a otevřeně komunikovat s klientem o všech problémech, které mohou nastat. 
 Zobrazit celý text

Autojeřáby Dašek

Firma se zaměřuje na pronájem autojeřábů a jeřábnické práce již téměř 20 let. Vlastní 5 typů autojeřábů a zaměstnává zkušené a spolehlivé jeřábníky. Sídlí v Rakovníku, pronajímá jeřáby po celé republice, nejčastěji však v oblasti Rakovník, Slaný, Beroun, Kladno, Žatec, Louny a okolí. 

 Zobrazit celý text

Parkety – funkční a elegantní podlahová krytina

Dřevěné parkety jsou příjemné na pohled i na dotek. Dávají prostoru nádech přírody, jsou pevné a jednoduché na údržbu. Kromě toho mají velmi dlouhou životnost. Vybrat si můžete z mnoha typů parket, mezi ty základní patří klasické parkety, mozaikové parkety, průmyslové parkety neboli kantovky a zámecké parkety. Vyberte si typ parket a nechte si je položit – s výsledkem budete spokojeni. 

 Zobrazit celý text

Žaluzie Poborský

Je to jako pověstná třešnička na dortu – výrazný, podstatný, důležitý a nepřehlédnutelný detail, který dílo osvěží, završí, zdokonalí a esteticky doladí. Je zajímavé a poučné sledovat, jak se stejně zásadně jako zmíněný dort promění dům, byt nebo kancelář, když svoji třešničku dodá a nainstaluje firma Žaluzie Poborský. Téměř obratem a přitom bez velkých nákladů získá interiér i exteriér jakéhokoli objektu zcela novou kvalitu s podstatně a nepřehlédnutelně posílenou estetickou a užitnou hodnotou. Žaluzie všech druhů i barev, markýzy, rolety a roletky, sítě, lamelové dveře... 

 Zobrazit celý text

Revize kotlů – vyplatí se?

Nový kotel je drahá záležitost, proto se určitě vyplatí se o kotle dobře starat. Důležitá je pečlivá údržba a správné zacházení, které prodlouží životnost kotle o spoustu let. Kotel by měl také splňovat veškerá bezpečnostní opatření, přece jen je v něm pořádná síla. To jsou 2 hlavní důvody pro pravidelné revize kotlů. Bezpečnost a správné zacházení. 

 Zobrazit celý text

Kovovýroba ve vašich službách

Kulturní krajina naší planety je doslova protkána železem i dalšími kovy. Kolejnice, nosníky, výztuhy, skelety a další konstrukce odnepaměti slouží člověku, aby bez nároků na vděčnost spolehlivě osvědčovaly své vynikající vlastnosti. Působí samozřejmě a přirozeně a mají naši důvěru. Zaostříme-li z globálního pohledu na jednotlivý rodinný či firemní dům a jeho okolní parcelu, zjistíme, že i zde pár tun osvědčeného kovu najdeme. Kovy jsou v rukou odborníků mírné a poddajné, vždy okamžitě ochotné podřídit se žádanému účelu a dlouhodobě mu sloužit. Pevné, pružné, odolné, trvanlivé, přitom nevtíravé a pohledné. Právě takové mohou kovy být, pokud víte, jak materiál řemeslně uchopit, kde a jak jej nenásilně použít, kdy a jak ho kombinovat s jinými materiály, jakou zvolit estetickou variantu, jaký profil, jakou konstrukci, jakou povrchovou úpravu. 

 Zobrazit celý text

Kotle na uhlí jsou stále v kurzu

Uhelné kotle mohou někteří lidé považovat za minulost. Opak je ovšem pravdou. Uhlí je stále velmi rozšířeným palivem a zajišťuje vytápění mnoha rodinných domů i celých měst. I přes rostoucí cenu tohoto paliva se stále jedná o jeden z nejlevnějších způsobů vytápění. Kotle na uhlí se stále modernizují a nabízejí ekologičtější provoz a vyšší využitelnost energie při spalování.
 

 Zobrazit celý text

Jak vybrat stavební firmu ve třech krocích

Nekvalitní stavební práce jsou noční můrou každého zákazníka. Jak se jim vyhnout? Stačí vybírat stavební firmu podle osvědčených rad. Ty nejdůležitější z nich najdete v následujícím článku.
 

 Zobrazit celý text
Počet stránek : 1 2 3
 
Full e-shop - Czech Republic, e-mail: info@czechproduct.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu