Oblíbené - Favorites - www.oblibene.cz

e-mail: info@czechproduct.cz, web: www.czechproduct.cz

Oblibene - Favorites

Hotel Havel – nejen ubytování

Hledáte-li příjemné místo k posezení u kávy, chcete-li se dobře najíst nebo potřebujete komfortní ubytování? Hotel Havel nabízí vše a v Orlických horách těžko najdete lepší místo. Zámecký hotel Havel je jednou z dominant Rychnova nad Kněžnou. Nabízí nadstandardní ubytování za nečekaně nízké ceny. Hotel Havel, to však není jen kvalitní ubytování. Celý areál hotelu je otevřen i pro širokou veřejnost.

 Zobrazit celý text

Už jste byli na Šeráku?

Mezi nejpopulárnější místa Hrubého Jeseníkách patří i vrchol Šerák s nadmořskou výškou 1 351 m n. m. Průměrné roční teploty dosahují pouhých 2,2 °C a sněhovou pokrývku zde najdete více než 150 dní v roce. Ani to však neodradí zástupy turistů od výstupu na Šerák a krásných výhledů do celých Jeseníků.

 Zobrazit celý text

Chcete si užít lyžování? Vyzkoušejte Jeseníky.

Česká republika je k lyžařům a snowboardistům docela štědrá a milovníci těchto sportů si mohou vybrat z mnoha lyžařských středisek. Čím dál více lidí volí Jeseníky. Zdejší sjezdovky jsou vždy skvěle upravené a jejich provozovatelé připravili pro návštěvníky odpovídající zázemí. Pokud si chcete užít zimu na maximum, neměli byste na Jeseníky zapomenout ani vy.
 

 Zobrazit celý text

Jak vybrat ubytování v Jeseníkách

Rekreační střediska v oblíbených destinacích jsou obvykle zastoupena v hojném počtu. Lidé pak často tápou a nemohou se rozhodnout, které z ubytovacích zařízení vybrat. Výjimku netvoří ani Jeseníky. Rozhodování při výběru ubytování v Jeseníkách vám usnadní pár dobrých rad.

 Zobrazit celý text

Jeseníky – nádherná příroda, komfortní a levné ubytování

Pokud toužíte po dovolené či odpočinku a nejste ještě rozhodnutí o svém cíli, neměli byste zapomenout na Jeseníky a jejich chráněnou krajinnou oblast. Širokou škálu příležitostí zde najde opravdu každý. Oddejte se pasivnímu odpočinku u venkovního bazénu s hanušovickým pivem Šerák, nebo vyměňte lenošení za úžasné procházky a jízdu po cyklostezkách.

 Zobrazit celý text

Vysočina – kraj básníků a krásné přírody

Česká republika nabízí velkou spoustu krásných míst pro strávení prodlouženého víkendu, nebo báječné dovolené. Jednou z hojně navštěvovaných oblastí je kraj Vysočina, který je z geografického hlediska samotným středem Evropy. Pokud se sem vydáte, získáte příležitost poznat malebnou přírodu, nadechnout se čerstvého vzduchu a setkat se s příjemnými lidmi, kteří zde našli své útočiště a z nichž někteří mohou být příbuzní známých básníků.

 Zobrazit celý text

Havlíčkův Brod – od horníků k básníkům

První písemné zmínky o Havlíčkově Brodu se objevily kolem roku 1234. V té době se ovšem jmenoval Smilův Brod a jednalo se o hornickou osadu uprostřed Vysočiny. Roku 1274 získal statut města, aby byl o 34 let později přejmenován na Německý Brod. Toto jménu mu zůstalo dlouhých 737 let. Dnešní název nese po českém básníkovi Karlu Havlíčkovi Borovském, který zde studoval gymnázium.

 Zobrazit celý text

Hledání ubytování v Jeseníkách

Volný čas je pro nás velice vzácný, proto ho chceme využít co nejkvalitněji. Potřebujete pomoc s výběrem kvalitního a levného ubytování? Například chcete jet do Jeseníků?

 Zobrazit celý text
 
Full e-shop - Czech Republic, e-mail: info@czechproduct.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu